FEATURED

Original Japan Fuji Elevator

Passenger-elevator12

Shanghai FUJI Elevator in draught the most advanced elevator technology from Japn.and adapt the world top equipment.Products manufcturing strictly implement European EN115,EN81 standard,which equals to Chian GB16899-1997,GB7588-2003 standard,and we are awarded the ISO9001:2008 quality system certifictation as well as the products certifications with TUV,CE logo,which are issued by Japan Technology Monitoring Association.

Shanghai FUJI Elevator in draught the most advanced elevator technology from Japn.and adapt the world top equipment.Products manufcturing strictly implement European EN115,EN81 standard,which equals to Chian GB16899-1997,GB7588-2003 standard,and we are awarded the ISO9001:2008 quality system certifictation as well as the products certifications with TUV,CE logo,which are issued by Japan Technology Monitoring Association.

METHODS MACHINE TOOLS CAN PARTNER

WITH YOU EVERY STEP OF THE WAY.

From selecting and configuring the right
machine for your job to helping you finance the purchase that generates noticeable profits.

MISSION

STATEMENT

Themeluar në vitin 1992, Shanghai Fuji Ashensor nuk është vetëm një nga pionierët kineze të industrisë ashensor, praktikuesit, inovatorë, por edhe një prej markave më të hershme kombëtare ashensor. kompania zotëron prodhimit ashensor, instalimin, modernizimin, mirëmbajtjen kualifikim A-klasës. Ajo ka qenë duke u përqëndruar në shërbimet ashensor për 26 vjet, dhe bërë arritje të shquar gjatë dekadave të fundit. Në vitin 1993 ...

Site online casino Vavada Ukraine – a popular place for gambling entertainment. A huge selection of slots, fast payouts, great bonuses. Thanks to the site online casino Vavada Ukraine tops online casino ratings for the year.

Come and play gambling on the site Joycazino. Register through the link and get a welcome bonus of 200 free spins for registration. Win jackpots online with bonuses from Joycazino.

The site casino-x.com offers a great selection of gambling games for all tastes. Roulette, blackjack, baccarat, bingo, keno, slots for every taste. Every gambler will find an activity to his liking on the site casino-x.com.

Джоз Казино – сайт азартных игр на деньги, имеющий лицензию. Желаете поиграть в азартные игры? Играйте на проверенном, лицензированном онлайн казино. Сайт Джоз Казино – твой выбор в мире азартных игр.

recent

LAJME

 • Çfarë duhet të dini për ngritjen manuale të dritës

  A light lift is a type of elevator or lift system that is designed to transport lighter loads, typically less than 500 kg (1100 lbs). Light lifts are commonly used in residential and commercial buildings to transport people and smaller items between different floors. Dum...

 • Çfarë duhet të dini për ashensorin e ngarkesave?

  A freight elevator is another term for a cargo elevator, which is a type of elevator specifically designed for transporting goods, rather than people. Freight elevators are commonly used in industrial and commercial buildings, such as warehouses and distribution centers,...

 • Shanghai FUJI Dhuroi 50000 copë maska ​​studentore

  Shanghai FUJI donated 50000 pcs student masks to   Shizi middle school of  Yanjin city Yunnan province. hope all of student and teachers  keep health and fine.

 • Robotët e spitalit ndihmojnë në luftimin e valës së djegies së infermierëve

  Infermieret në Spitalin Mary Washington në Fredericksburg, Va., kanë pasur një asistent shtesë në turne që nga shkurti: Moxy, një robot 4 metra i gjatë që transporton ilaçe, furnizime, mostra laboratorike dhe sende personale. Transportohet nga kati në dysheme i sallës. Pas dy vitesh lufte me Covid-19 dhe…

 • Pacienti nga ashensori i spitalit shpëtoi mrekullisht me barelë | Video

  Një video makabre e një pacienti në barelë duke i shpëtuar mezi një aksidenti është bërë virale në rrjetet sociale pasi ashensori i spitalit dështoi. Videoja u shpërnda fillimisht në mediat sociale nga gazetari Abhinai Deshpande dhe që atëherë është parë më shumë se 200,000 herë në Twitter. Videoja është...