ИЗБРАНА

Оригинален јапонски Фуџи лифт

Патнички-лифт12

Шангај FUJI лифт во нацрт најнапредната технологија за лифтови од Japn. и приспособете ја врвната светска опрема. Производството на производи строго го имплементира европскиот стандард EN115, EN81, што е еднакво на Chian GB16899-1997, GB7588-2003 стандардот, а ние сме наградени со ISO9001 Сертификација на системот за квалитет од 2008 година, како и сертификати за производи со лого TUV, CE, кои се издадени од Јапонската асоцијација за следење технологија.

Шангај FUJI лифт во нацрт најнапредната технологија за лифтови од Japn. и приспособете ја врвната светска опрема. Производството на производи строго го имплементира европскиот стандард EN115, EN81, што е еднакво на Chian GB16899-1997, GB7588-2003 стандардот, а ние сме наградени со ISO9001 Сертификација на системот за квалитет од 2008 година, како и сертификати за производи со лого TUV, CE, кои се издадени од Јапонската асоцијација за следење технологија.

МЕТОДИ МАШИНСКИ АЛАТКИ МОЖЕ ДА СЕ ПАРТНЕРИ

СО ВАС СЕКОЈ ЧЕКОР ОД ПАТОТ.

Од избирање и конфигурирање на правото
машина за вашата работа за да ви помогне да го финансирате купувањето што генерира забележителен профит.

МИСИЈА

ИЗЈАВА

Основан во 1992 година, Шангај Фуџи Лифт не е само еден од пионери, практичари, иноватори во кинеската индустрија за лифтови, туку и еден од најраните национални брендови на лифтови.компанијата поседува квалификација за производство на лифт, инсталација, модернизација, одржување, А-класа.Таа се фокусира на услугите за лифт 26 години и постигна извонредни достигнувања во текот на изминатите децении.Во 1993 година…

Сајтонлајн казино Вавада Украина– популарно место за забава со коцкање.Огромен избор на слотови, брзи исплати, одлични бонуси.Благодарение на веб-страницата онлајн казино Вавада Украина е на врвот на рејтингот на онлајн казиното за годината.

Дојдете и играјте коцкање на страницатаЏојказино.Регистрирајте се преку врската и добијте бонус за добредојде од 200 бесплатни вртења за регистрација.Освојте џекпот на интернет со бонуси од Joycazino.

Странатаказино-x.comнуди голем избор на коцкарски игри за сите вкусови.Рулет, блек џек, бакара, бинго, кено, слотови за секој вкус.Секој коцкар ќе најде активност по негова желба на страницата casino-x.com.

Џоз Казино– сайт азартных игр на деньги, имеющий лицензию.Желаете поиграть во азартные игры?Играјте на проверенном, лиценцирање онлајн казино.Сајт Џоз Казино – твой выбор во мире азартных игр.

неодамнешна

ВЕСТИ

 • Што е сервисен лифт?Сервисен лифт VS товарен лифт?

  Што е сервисен лифт Услужниот лифт, познат и како товарен лифт, е тип на лифт дизајниран да пренесува стоки и материјали наместо патници.Овие лифтови обично се поголеми и поробусни од стандардните патнички лифтови и често се користат во комерцијални и ...

 • Колку долго е работниот век на патничкиот лифт?

  Колку долго е работниот век на патничкиот лифт? Животниот век на патничкиот лифт може да варира во зависност од неколку фактори, вклучувајќи го квалитетот на компонентите на лифтот, фреквенцијата на користење и нивото на одржување.Општо земено, добро одржуван патнички лифт може да има сер...

 • Која е разликата помеѓу товарен лифт и патнички лифт?

  Главната разлика помеѓу товарен лифт и лифт за патници лежи во нивниот дизајн и наменетата употреба.1. Дизајн и големина: - Товарните лифтови обично се поголеми и поцврсто изградени во споредба со патничките лифтови.Тие се дизајнирани да носат тешки товари, су...

 • Хотел Dumbwaiter

  Ако барате уникатен и удобен начин за транспорт на предмети помеѓу катови во хотел, можеби ќе сакате да го земете предвид хотелскиот глупав.Овој практичен дел од опремата се користи во хотелите многу години, обезбедувајќи безбеден и ефикасен начин за транспорт на предмети како што се храна, алишта,...

 • Што мора да знаете за рачно подигнување на светлината

  Лесен лифт е тип на лифт или систем за кревање кој е дизајниран да пренесува полесни товари, обично помали од 500 kg (1100 lbs).Лесните лифтови најчесто се користат во станбени и деловни згради за транспорт на луѓе и помали предмети помеѓу различни катови.Дам...