profil

Jeto Jeten ne MAKSIMUM

Fuji Ashensor Co, Ltd,  është një lider i njohur botëror në ashensor dhe shkallë lëvizëse prodhimit, i cili është i njohur për teknologji të përparuar dhe cilësi superiore. E themeluar në vitin 1987, FUJI është një prodhues i modernizuar dhe profesional ashensor cila integron projektimin, zhvillimin, prodhimin, shitjen, instalimin dhe mirëmbajtjen si një e tërë.

Si një modernizuar prodhimit të avancuar dhe pajisjet e transportit, FUJI prezantuar SALVAGNINI dhe një seri e linjave kryesore plotësisht i automatizuar në botë të prodhimit. FUJI angazhohet për zbatimin e Industrisë 4.0 dhe zbulon ndërmarrje në fushën e "zëvendësimit makinë" rezultate solide.

"Rooting në Kinë, Shërbyer gjithë botës" FUJI gjithmonë besojmë se cilësia është themeli i mbijetesës dhe zhvillimin e ndërmarrjeve. Dizajni humanizuar, cilësi më të përsosur të ngurta, instalimin e shpejtë dhe intime shërbimet pas shitjes, FUJI ka ofruar tashmë një të rehatshme, sigurisë dhe sistem të besueshëm ashensor për mijëra njerëz nga më shumë se shtatëdhjetë vende. Në ditët e sotme FUJI Elevator është mjaft popullor në Azinë Juglindore, Lindjen e Mesme, Afrikë, Amerikën e Jugut etj

WORKSHOP PRODHIMI

about_center
1987

1987

Huzhou Hengfu Ashensor Fabrika është themeluar.

1993

1993

Pas ristrukturimit të ndërmarrjeve të kontratës sistemin e përgjegjësisë.

1998

1998

Enterprise ndryshoi emrin e saj për të Zhejiang Hengfu Ashensor Co, Ltd

2004

2004

Dhe bashkëpunimi i huaj ndryshoi emrin e saj për të Zhejiang Hengfu Fuji Ashensor Co, Ltd

2008

2008

sipërmarrje të përbashkët me kapital të huaj për të ngritur Sino - së jashtme të përbashkët Zhejiang HengFu Fuji Ashensor Co, Ltd

2009

2009

Kapitali i regjistruar është rritur në 120 milionë, ndryshoi emrin e saj për të Hengfu Fuji Ashensor Co, Ltd

2010

2010

Investimeve 180 milionë juan, mbulon një sipërfaqe prej 100 akra e kullave të testit deri në 100 metra e tre bimë përfunduar.

2012

2012

Kompania kuptojnë plotësisht të menaxhimit të prodhimit dhe markë promovimin, në radhët e klasit të parë të ndërmarrjeve prodhuese markë ashensor.

2013

2013

Kompania kapitali i regjistruar është rritur në 200 milionë juan, kapacitet prodhues vjetor prej 20.000 njësive, zbatimin e plotë të menaxhimit modern dhe operimit.

2014

2014

Kompania prezantoi avancuar linja e montimit Mazak prerja lazer teknologjisë dhe të prodhimit të automatizuar në botë, proces ashensor e kompanisë prodhuese dhe teknologji ka qenë një kërcim cilësor.

2015

2015

Ndërtesa kompani markë të rritur dhe jam optimist. U dha nga Departamenti Qendror Propaganda, Ministria e Shkencës dhe Teknologjisë, Xinhua dhe njësitë e tjera bashkërisht lëshuar "ndërmarrjet më inovative" titullin e nderit, dhe fitoi cilësinë Zhejiang prodhimit, Zhejiang certifikimit brand-name produkt, Zhejiang ndërmarrje të teknologjisë Center, dhe disa

2016

2016

2016, e ndërtuar rreth 150 metra Testi i lartë kullë instaluar 10 metra / dytë ashensor me shpejtësi të lartë, me shpejtësi të lartë ashensor për zhvillimin e një mbështetje të fortë teknike. Gati 60.000 metra katror të qendrës së prodhimit shtesë katër përparuara linjat e automatizuar globale të prodhimit, më shumë qendër e prodhimit në shkallë të gjerë, për të siguruar stabilitetin e produktit dhe rigoroz.

2017

2017

2017 Hengfu Ashensor do të shoqërohet me promovimin e markes dhe 30 vjet festë, atëherë, Hengfu Ashensor do të jetë sistemi më i përsosur produkt, user-friendly projektimit të produktit, koncepti i ngrohtë dhe i zhytur në mendime të shërbimit për përdoruesit globale për të siguruar të shpejtë, të sigurt dhe efikase produktet ashensor.


WhatsApp Online Chat!