Na kontaktoni

Shanghai Fuji Ashensor Co, Ltd

Adresë

No.528,  Shanghai City. China.

telefon

+ 86-18021011919

orë

E hënë-e premte: 09:00 deri 6 pasdite

Shtunë, e diel: Mbyllur

Duan të punojnë me ne?

Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne

WhatsApp Online Chat!