Ashensorët e pasagjerëve-FJ-JXA07

Përshkrim i shkurtër:


 • Porti:Shanghai
 • Çmimi FOB:9000-20000 USD/ Njësi
 • Koha e prodhimit:25-30 ditë pas parapagesës
 • Aftësia e furnizimit:1000 Njësi në muaj
 • Kushtet e pagesës:TT, L/C
 • Marka:Shanghai FUJI
 • Tavani i makinës:Panele transparente akrilike me bojë metalike.
 • Muri i makinës:Kombinim i vijës së flokëve prej çeliku inoks dhe etch-it me pasqyrë.
 • Parmakë:Parmakë e sheshtë prej çeliku inox.
 • Kati:PVC standarde (mermer opsional).
 • Detajet e produktit

  Fabrika FUJI

  Certifikata FUJI

  Klientët tanë

  Paketa FUJI

  Etiketat e produktit

  Ashensor pasagjerësh FUJI teknologjisë së lartë

  Nisje e qetë, Lëvizje e shpejtë dhe e qetë

  Makina FUJI VVVF siguron funksionimin më të qetë të ashensorit të pasagjerëve FUJI.Kontrolli i mirë i zhurmës i sjell pasagjerëve një përvojë kalërimi paqësore.Kurbat e nisjes, përshpejtimit, frenimit janë projektuar sipas teorisë ergonomike për të marrë rehatinë më të mirë.Është një sistem i vërtetë i drejtimit të frekuencës së ndryshueshme të kontrollit të vektorit aktual.Makina sinkron magnetike e përhershme kursen deri në 48% në konsumin e energjisë.Sistemi profesional i menaxhimit të kontrollit të grupit inteligjent mund të kontrollojë 8 ashensorë.Teknologjia e avancuar e bazës së të dhënave inteligjente artificiale dhe e rrjedhës së trafikut rrit shumë efikasitetin e trafikut duke minimizuar kështu kohën e pritjes.

  Sistemi i kontrollit të pozicionimit me precizion të lartë FUJI

  Teknologjia e gjurmimit të zhvendosjes së makinës siguron sigurinë e nivelimit.

  Teknologjia e zbulimit të zhvendosjes së makinës me saktësi të lartë bën nivelim pothuajse të përsosur midis makinës dhe nivelit të uljes.

  Sistemi i Operatorit të Dyerve të Përparuara Panasonic Top

  Ashensori i pasagjerëve FUJI aplikon teknologjinë e avancuar të kontrollit të tensionit të ndryshueshëm dhe frekuencës së ndryshueshme Panasonic VVVF në sistemin e operatorit të derës së ashensorit, në mënyrë që të sigurojë derën e ashensorit të qetë dhe ndërprerësin e qetë.Për më tepër, detektori vetë-mësues i ngarkesës së derës rrit ndjeshmërinë e ndezjes/fikjes së derës së ashensorit.Ai monitoron ndryshimin e ngarkesës së derës së ashensorit në çdo kat.Duke korrigjuar automatikisht shpejtësinë më të përshtatshme të hapjes / mbylljes në çdo kat për të garantuar sigurinë dhe besueshmërinë.

  I sigurt dhe i besueshëm
  Rregullimi i arsyeshëm i dhomës së makinerive mban hapësirë ​​të mjaftueshme mirëmbajtjeje.Pjesët pas testit të besueshmërisë sigurojnë që ashensori të funksionojë vazhdimisht në mënyrë të qëndrueshme.

  Dizajni i larmishëm dhe fleksibël i makinës së ashensorit serial të pasagjerëve Fuji mund të kombinohet me konstruksionet e shumta në një.Është zgjedhja juaj më e mirë për hotelet, restorantet, ndërtesat e zyrave, ndërtesat tregtare dhe rezidenciale, qendrat rekreative, qendrat tregtare etj.

  Përshkrim i produktit:

  1. Materiali: I lyer, çelik inoks me vijë flokësh, pasqyrë, i gdhendur, ari titani, ari rozë, prerje e artë, xhami;

  2. Kapaciteti: 450KG,630kg,800kg,1000kg, 1250kg, 1350kg, 1600kg, 1800kg, 2000kg;

  3. Shpejtësia: 1.0m/s, 1.5m/s, 1.75m/s, 2.0m/s, 2.5m/s, 3.0m/s, 4.0m/s, 6.0m/s;

  4. Dhoma e makinerisë: Dhoma e makinerisë (MR) ose pa dhomë makine (MRL)


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Ashensori Shanghai FUJI në hartimin e teknologjisë më të avancuar të ashensorit nga Japn. dhe përshtat pajisjet më të mira botërore. Prodhimi i produkteve zbaton në mënyrë rigoroze standardin evropian EN115, EN81, i cili është i barabartë me standardin Chian GB16899-1997, GB7588-2003, dhe neve na jepet standardi ISO9001 Certifikimi i sistemit të cilësisë 2008, si dhe certifikatat e produkteve me logon TUV, CE, të cilat janë lëshuar nga Shoqata e Monitorimit të Teknologjisë së Japonisë.Fotobanka (2)

   

   

  证书

  我们的客户

  相关产品

  26

  Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni