China pasagjerëve Elevators-FJ-JXA19 Prodhues dhe Furnizues | Fuji

Passenger Elevators-FJ-JXA19

Përshkrim i shkurtër:


 • Port: ShangHai
 • FOB price: USD 9000-20000/ Unit
 • Production time: 25-30 days after downpayment
 • Supply Ability: 1000 Units per Month
 • Payment Terms: TT,L/C
 • Brand: Shanghai FUJI
 • Tavani Car: Four side LED dritë, imitim bronzi çelik inox LED rrip llambë.
 • Mur Car: Në të dy anët e bronzi imitim, çelik stolisje përsëri mur kornizë LED rrip dritat, dritat e fshehur.
 • Kati: Standard PVC (mermer optional).
 • Detail Product

  FUJI Factory

  FUJI Certificate

  Our Customers

  FUJI Package

  Produkt Tags

  FUJI High Technology Ashensor pasagjerëve

  fillim i qetë, të shpejtë dhe të qetë Moving

  FUJI VVVF makinë siguron FUJI Passenger Elevator të veprojë më mirë. kontrolli i bukur zhurma sjell pasagjerëve përvojën e qetë hipur. filluar, nxitimi, kthesa e frenave janë të dizajnuara në bazë të teorisë ergonomik në mënyrë që të merrni coziness mirën. Kjo është një kontroll vektor Sistemi aktual i vërtetë frekuenca e ndryshueshme drive. Makinë përhershëm magnetike sinkron kursen deri në 48% në konsumin e energjisë. Sistemi profesional inteligjent kontrollit të menaxhimit të grupit mund të kontrollojë 8 ashensorë. Të avancuara artificiale rrit inteligjente dhe rrjedha e trafikut teknologjisë bazës së të dhënave në masë të madhe efikasitetin e trafikut kështu minimizon kohën e pritjes.

  Sistemi FUJI High Precision Positioning Kontrollit

  Zhvendosja Car ndjekja teknologji garanton sigurinë leveling.

  teknologji Car-zhvendosje-zbulimin me saktësi të lartë e bën leveling pothuajse të përsosur në mes të nivelit ulje makinë dhe.

  Sistemi Panasonic Top avancuar Operatori Door

  FUJI Passenger Ashensor aplikon avancuar Panasonic VVVF tension e ndryshueshme dhe të ndryshueshme teknologji rregullimit të frekuencës në sistemin e operatorit dyer ashensor për të siguruar derën qetë ashensor dhe kaloni qetë. Çfarë është më tepër, detektor ngarkesës derë vetë-mësimit rrit ndjeshmërinë e derës ashensor kalimi on / off. Ajo monitoron variacionin e ngarkesës dyer ashensor në çdo kat. Automatikisht korrigjimi më të përshtatshme shpejtësinë e hapur / mbyllet në çdo kat në mënyrë që të garantojë sigurinë dhe besueshmërinë.

  Safe & Reliable
  marrëveshje arsyeshëm dhomë makinë mban hapësirë të mjaftueshme për mirëmbajtje. Pjesë pas testit të besueshmërisë të siguruar ashensor drejtuar vazhdimisht stably.

  Dizajni ndryshme dhe flexile makinën e Fuji ashensorit serial pasagjerëve mund të kombinohen me ndërtimet e shumta në një. Kjo është zgjedhja juaj më e mirë për hotele, restorante, ndërtesat zyra, ndërtesa tregtare dhe rezidenciale, qendrat rekreative, qendra tregtare etj

  Përshkrim i produktit:

  1. Materiali: pikturuar, çelik tepër i hollë, pasqyrë, etched, Titanium ari, u ngrit ari, pushim artë, qelqi;

  2. Kapacitet: 450kg, 630kg, 800kg, 1000kg, 1250kg, 1350kg, 1600kg, 1800kg, 2000kg;

  3. Speed: 1.0m / s, 1.5m / s, 1.75 / s, 2.0m / s, 2.5 milion / s, 3.0m / s, 4.0M / s, 6.0M / s;

  4. Machine Dhoma: Dhoma Machine (MR) ose Machine Roomless (MRL)


 • Previous:
 • Next:

 • Shanghai FUJI Elevator in draught the most advanced elevator technology from Japn.and adapt the world top equipment.Products manufcturing strictly implement European EN115,EN81 standard,which equals to Chian GB16899-1997,GB7588-2003 standard,and we are awarded the ISO9001:2008 quality system certifictation as well as the products certifications with TUV,CE logo,which are issued by Japan Technology Monitoring Association.photobank (2)

   

   

  证书

  我们的客户

  相关产品

  26

 • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne