China pasagjerëve Elevators-FJ-JXA19 Prodhues dhe Furnizues | Fuji

Pasagjerëve Elevators-FJ-JXA19

Përshkrim i shkurtër:

FUJI High Technology Passenger Ashensor fillimi Smooth, të shpejtë dhe të qetë Moving makinë FUJI VVVF siguron FUJI Passenger Elevator të veprojë më mirë. kontrolli i bukur zhurma sjell pasagjerëve përvojën e qetë hipur. filluar, nxitimi, kthesa e frenave janë të dizajnuara në bazë të teorisë ergonomik në mënyrë që të merrni coziness mirën. Kjo është një kontroll vektor Sistemi aktual i vërtetë frekuenca e ndryshueshme drive. Makinë përhershëm magnetike sinkron kursen deri në 48% në konsumin e energjisë. Pretendoj ...


 • Port: ShangHai
 • FOB price: USD 9000-20000/ Unit
 • Production time: 25-30 days after downpayment
 • Supply Ability: 1000 Units per Month
 • Payment Terms: TT,L/C
 • Brand: Shanghai FUJI
 • Tavani Car: Four side LED dritë, imitim bronzi çelik inox LED rrip llambë.
 • Mur Car: Në të dy anët e bronzi imitim, çelik stolisje përsëri mur kornizë LED rrip dritat, dritat e fshehur.
 • Kati: Standard PVC (mermer optional).
 • Detail Product

  Tech Parametri

  FUJI Factory

  FUJI Certificate

  Our Customers

  FUJI Package

  Produkt Tags

  FUJI High Technology Ashensor pasagjerëve

  fillim i qetë, të shpejtë dhe të qetë Moving

  FUJI VVVF makinë siguron FUJI Passenger Elevator të veprojë më mirë. kontrolli i bukur zhurma sjell pasagjerëve përvojën e qetë hipur. filluar, nxitimi, kthesa e frenave janë të dizajnuara në bazë të teorisë ergonomik në mënyrë që të merrni coziness mirën. Kjo është një kontroll vektor Sistemi aktual i vërtetë frekuenca e ndryshueshme drive. Makinë përhershëm magnetike sinkron kursen deri në 48% në konsumin e energjisë. Sistemi profesional inteligjent kontrollit të menaxhimit të grupit mund të kontrollojë 8 ashensorë. Të avancuara artificiale rrit inteligjente dhe rrjedha e trafikut teknologjisë bazës së të dhënave në masë të madhe efikasitetin e trafikut kështu minimizon kohën e pritjes.

  Sistemi FUJI High Precision Positioning Kontrollit

  Zhvendosja Car ndjekja teknologji garanton sigurinë leveling.

  teknologji Car-zhvendosje-zbulimin me saktësi të lartë e bën leveling pothuajse të përsosur në mes të nivelit ulje makinë dhe.

  Sistemi Panasonic Top avancuar Operatori Door

  FUJI Passenger Ashensor aplikon avancuar Panasonic VVVF tension e ndryshueshme dhe të ndryshueshme teknologji rregullimit të frekuencës në sistemin e operatorit dyer ashensor për të siguruar derën qetë ashensor dhe kaloni qetë. Çfarë është më tepër, detektor ngarkesës derë vetë-mësimit rrit ndjeshmërinë e derës ashensor kalimi on / off. Ajo monitoron variacionin e ngarkesës dyer ashensor në çdo kat. Automatikisht korrigjimi më të përshtatshme shpejtësinë e hapur / mbyllet në çdo kat në mënyrë që të garantojë sigurinë dhe besueshmërinë.

  Safe & Reliable
  marrëveshje arsyeshëm dhomë makinë mban hapësirë të mjaftueshme për mirëmbajtje. Pjesë pas testit të besueshmërisë të siguruar ashensor drejtuar vazhdimisht stably.

  Dizajni ndryshme dhe flexile makinën e Fuji ashensorit serial pasagjerëve mund të kombinohen me ndërtimet e shumta në një. Kjo është zgjedhja juaj më e mirë për hotele, restorante, ndërtesat zyra, ndërtesa tregtare dhe rezidenciale, qendrat rekreative, qendra tregtare etj

  Përshkrim i produktit:

  1. Materiali: pikturuar, çelik tepër i hollë, pasqyrë, etched, Titanium ari, u ngrit ari, pushim artë, qelqi;

  2. Kapacitet: 450kg, 630kg, 800kg, 1000kg, 1250kg, 1350kg, 1600kg, 1800kg, 2000kg;

  3. Speed: 1.0m / s, 1.5m / s, 1.75 / s, 2.0m / s, 2.5 milion / s, 3.0m / s, 4.0M / s, 6.0M / s;

  4. Machine Dhoma: Dhoma Machine (MR) ose Machine Roomless (MRL)


 • Previous:
 • Next:

 • funksionet kryesore

  1 FUJI kontrollit kolektiv po 32 Mbrojtja për qark dera lock shkurtër po
  2 FUJI VVVF makinë po 33 Door dështim bllokohet për çelsin e frenave po
  3 Panasonic VVVF makinë për operatorin dyer po 34 Mbi mbrojtjen shpejtësi po
  4 operacioni i inspektimit po 35 Mbrojtja e kontaktit për çelsin e frenave po
  5 Kullumbri shpejtësisë running po 36 komunikimi Citofon po
  6 dera automatike 'rregullim koha e hapjes po 37 mbrojtja Wheeling po
  7 load anashkalojë plotë po 38 Alarm Bell po
  8 Automatike të kthehet off ndriçim dhe tifoz po 39 ndriçimit emergjent po
  9 Kthimi automatike për ulje në shtëpi po 40 Mbrojtja e nivelit të kaloni po
  10 Door re mbylljes po 41 Thirrja False anulimin po
  11 regjistrimi gabim po 42 Thirrja automatike ndryshim anulimin po
  12 vetë mësuarit Hoistway po 43 Kati i drejtuar ekran Setup po
  13 door'opening automatike po 44 izoluar running po
  14 shërbim mjek po 45 Dot tregues kati matrix po
  15 operacioni Bypass po 46 Rolling shfaqje e drejtimit running po
  16 Korrigjim automatik i pozicionit kati i sinjalit po 47 MUND mbrojtjen komunikimi po
  17 Lift mbyllje po 48 Arritja gong po
  18 Mbrojtja e dyerve qeli jashtë zonës së derës po 49 Kthimi emergjente në rast zjarri po
  19 Infrared mbrojtjen dritë perde po 50 mbrojtja kryesore e kontrollit po
  20 Mbi mbrojtjen e ngarkesës po 51 kontrolli kryesor mbrojtjen e CPU WDT po
  21 drejtimin mbrojtjen ndryshim po 52 Skema diskrecional i katit të shërbimit po
  22 Mbrojtja Anti kaloni po 53 Test running po
  23 terminal Anti mbi mbrojtjen running po 54 kontrollit Clock po
  24 mbrojtja faza po 55 ulje të drejtpërdrejtë po
  25 mbrojtja faza po 56 Pajisja ngarkesë peshë po
  26 mbrojtja contactor po 57 Kontroll i plotë kolektive po
  27 Analiza Dështimi i bosht vetë të mësojnë po 58 Butoni i hapjes së derës (të jashtëm) po
  28 Mbrojtja e temperaturës motor po 59 Butoni i hapjes së derës (i brendshëm) po
  29 Door mbrojtjen dështim hapja po 60 Funksioni Fire running po
  30 FUJI kontrollit kolektiv po 61 Mbrojtja për qark dera lock shkurtër po
  31 FUJI VVVF makinë po 62 Door dështim bllokohet për çelsin e frenave po

   

  Shanghai FUJI Elevator in draught the most advanced elevator technology from Japn.and adapt the world top equipment.Products manufcturing strictly implement European EN115,EN81 standard,which equals to Chian GB16899-1997,GB7588-2003 standard,and we are awarded the ISO9001:2008 quality system certifictation as well as the products certifications with TUV,CE logo,which are issued by Japan Technology Monitoring Association.photobank (2)

   

   

  证书

  我们的客户

  相关产品

  26

 • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne
  WhatsApp Online Chat!